Linked Field (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ
