Linked Field (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Text
ar: نص

en: Custom
ar: مخصص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Attributes
ar: سمات

en: Destination
ar: الوجهة

en: - Select -
ar: - اختر -
