Linked Field (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Configuration
ast: Configuración
