Linked Field (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Text
es: Texto

en: Custom
es: Personalizado

en: Advanced
es: Avanzado

en: Configuration
es: Configuración

en: Attributes
es: Atributos

en: Destination
es: Destino

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Link this field
es: Enlazar este campo

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
