Linked Field (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Destination
fi: Kohde

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Link this field
fi: Linkitä kenttä

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
