Linked Field (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Attributes
hr: Atributi

en: Destination
hr: Odredište

en: - Select -
hr: - Odaberi -
