Linked Field (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі
