Linked Field (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Destination
lv: Galamērķis

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
