Linked Field (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
