Linked Field (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: - Select -
ps: - غوره -
