Linked Field (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Attributes
ro: Atribute

en: Destination
ro: Destinație

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Link this field
ro: Legați acest câmp

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
