Linked Field (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Destination
sv: Mål

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Link this field
sv: Länka detta fält

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
