Linked Field (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
