Linked Field (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Destination
vi: Nơi đến

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Link this field
vi: Liên kết trường này
