Linked Field (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
