Link Icon (2.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Blue
af: Blou
