Link Icon (2.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Bottom
gl: Botón

en: Medium
gl: Medio

en: Button
gl: Botón

en: Square
gl: Cadrado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Red
gl: Vermello

en: Blue
gl: Azul

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Round
gl: Redondear

en: Dark
gl: Escuro
