Link Icon (2.0.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Bottom
hi: तल

en: Medium
hi: माध्यम

en: Button
hi: बटन

en: Square
hi: वर्ग

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Blue
hi: नीला

en: - Select -
hi: - चुनें -
