Link Icon (2.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Bottom
km: បាត

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
