Link Icon (8.x-1.0-alpha10) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Blue
gu: વાદળી

en: About
gu: વિશે
