Link icon (8.x-1.0-alpha10) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: Medium
is: Miðlungs

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Blue
is: Blár

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
