Link Icon (8.x-1.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا
