Link icon (8.x-1.0-alpha12) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Medium
el: Μέσο

en: Button
el: Κουμπί

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Blue
el: Μπλε

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"
