Link Icon (8.x-1.0-alpha12) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Bottom
he: למטה

en: Medium
he: בינוני

en: Button
he: כפתור

en: Square
he: רבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Blue
he: כחול

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Round
he: עגל

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור
