Link icon (8.x-1.0-alpha15) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
