Link icon (8.x-1.0-beta6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Medium
bn: মাঝারি

en: About
bn: সম্পর্কে
