Link icon (8.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Medium
bs: Srednje

en: Round
bs: Zaokruži
