Link icon (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Bottom
cs: Dole

en: Medium
cs: Střední

en: Button
cs: Tlačítko

en: Red
cs: Červená

en: Blue
cs: Modrý

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Field types
cs: Typy polí

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"
