Link icon (8.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे
