Link icon (8.x-1.0-beta6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Blue
sq: Blu

en: About
sq: Informacione
