Link Icon (8.x-1.0-beta70) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Bottom
az: Aşağı

en: Medium
az: Orta

en: Button
az: Düymə

en: Square
az: Kvadrat

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: Round
az: Dəyirmi

en: Field types
az: Sahə növləri
