Link icon (8.x-1.0-beta70) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Bottom
ru: Снизу

en: Medium
ru: Средний

en: Button
ru: Кнопка

en: Square
ru: Квадратный

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Red
ru: Красный

en: Lime
ru: Лайм

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Link settings
ru: Настройки ссылки

en: Round
ru: Округление

en: Field types
ru: Типы полей

en: Dark
ru: Темный

en: Add rel="nofollow" to links
ru: Добавить к ссылкам rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
ru: Добавить rel="@rel"

en: Allow link text
ru: Разрешить текст ссылки

en: Allowed link type
ru: Разрешённый тип ссылки
