Link icon (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Medium
pl: Średnie

en: Button
pl: Przycisk

en: Square
pl: Kwadrat

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Red
pl: Czerwony

en: Lime
pl: Limonka

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Field types
pl: Typy pól

en: Dark
pl: Ciemny

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Add rel="@rel"
pl: Dodaj rel="@rel"

en: Allow link text
pl: Zezwól na treść odnośnika

en: Allowed link type
pl: Dozwolony typ odnośnika
