Link icon (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ
