Link Icon (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Medium
ro: Mediu

en: Button
ro: Buton

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Link settings
ro: Setările legăturii

en: Round
ro: Rotunjit

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Add rel="@rel"
ro: Adaugă rel="@rel"

en: Allow link text
ro: Permite crearea de legături din text

en: Allowed link type
ro: Tip de legătură permis
