Link Icon (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Medium
ca: Mitjana

en: Button
ca: Botó

en: Square
ca: Quadrat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Blue
ca: Blau

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Dark
ca: Fosc

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"

en: Allow link text
ca: Permetre el text de l'enllaç

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos
