Link icon (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Red
ug: قىزىل

en: Lime
ug: پىكوس

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە
