Link Icon (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Bottom
lt: Apačia

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
