Link icon (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blue
ku: شین

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
