Link icon (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Bottom
et: Alumine

en: Medium
et: Keskmine

en: Button
et: Nupp

en: Square
et: Ruut

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Blue
et: Sinine

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Round
et: Ümarda

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Allow link text
et: Luba lingi teksti määramist

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid
