Link icon (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Bottom
hu: Alja

en: Medium
hu: Közepes

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Square
hu: Négyzet

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Red
hu: Vörös

en: Lime
hu: Zöldcitrom

en: Purple
hu: Bíbor

en: Blue
hu: Kék

en: Grey
hu: Szürke

en: Orange
hu: Narancs

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Round
hu: Kerekítés

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Round 2
hu: 2. forduló

en: Dark
hu: Sötét

en: Icon style
hu: Ikonstílus

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása

en: Allow link text
hu: Hivatkozásszöveg engedélyezése

en: Link icon, based on title
hu: Hivatkozásikon, cím alapján

en: Icon prefix class
hu: Ikon előtag osztály

en: Additional wrapper class
hu: További burkoló osztály

en: By default, icons are displayed inline. Check to make icons stacked vertically.
hu: Alapértelmezetten az ikonok egy sorban jelennek meg. Bejelölve függőleges lesz a rendezés.

en: Icon background color
hu: Ikon háttérszín

en: Display title as tooltip
hu: Cím megjelenítése eszköztippként

en: Visually hide the title text
hu: A cím szövegének elrejtése

en: Override title with a generic link title
hu: Cím felülírása egy általános hivatkozáscímmel

en: Icon position to the title text
hu: Ikon elhelyezése a címszöveghez képest

en: X-large
hu: XL

en: Xx-large
hu: XXL

en: Icon font size
hu: Ikon betűméret

en: Module CSS: <em>@linkicon_load</em>. Wrapper: <em>@linkicon_wrapper_class</em>. Style: <em>@linkicon_style</em>. Bg: <em>@linkicon_color</em>.
hu: Modul CSS: <em>@linkicon_load</em>. Burkoló: <em>@linkicon_wrapper_class</em>. Stílus: <em>@linkicon_style</em>. Háttér: <em>@linkicon_color</em>.

en: Size: <em>@linkicon_size</em>. No text: <em>@linkicon_no_text</em>. Tooltip: <em>@linkicon_tooltip</em>
hu: Méret: <em>@linkicon_size</em>. Nincs szöveg: <em>@linkicon_no_text</em>. Eszköztipp: <em>@linkicon_tooltip</em>

en: Use global title: <em>@linkicon_global_title</em>. <br>Icon position: <em>@linkicon_position</em>.
hu: Globális cím használata: <em>@linkicon_global_title</em>. <br>Ikon pozíció: <em>@linkicon_position</em>.

en: Icon position to the title text.
hu: Ikon elhelyezése a címszöveghez képest.

en: Predefined
hu: Előre megadott

en: Allowed link texts
hu: Engedélyezett hivatkozásszövegek

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: Linkicon
hu: <em>Linkicon</em>

en: Manage linkicon.
hu: <em>Linkicon</em> kezelése.

en: Administer linkicon
hu: <em>Linkicon</em> adminisztrálása

en: Link icon format settings
hu: Hivatkozásikon formátumbeállítások

en: Linkicon settings
hu: <em>Linkicon</em> beállítások

en: Add the classes to the A tag
hu: Osztályok hozzáadása az „A” címkéhez

en: Add the classes to the A tag.
hu: Osztályok hozzáadása az „A” címkéhez.

en: Icon classes at A tag: <em>@linkicon_link</em>.
hu: Az „A” címke ikonosztályai: <em>@linkicon_link</em>.
