Link Icon (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Button
eo: Butono

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blue
eo: Blua
