Link Icon (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
