Link Icon (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Bottom
eu: Behean

en: Medium
eu: Ertaina

en: Button
eu: Botoia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Blue
eu: Urdina

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Field types
eu: Eremu motak
