Link Icon (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: Link settings
nn: Lenkeinnstillingar
