Link Icon (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Bottom
uk: Знизу

en: Medium
uk: Середній

en: Button
uk: Кнопка

en: Square
uk: Квадрат

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Red
uk: Червоний

en: Lime
uk: Лимонний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Blue
uk: Синій

en: Grey
uk: Сірий

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Link settings
uk: Налаштування посилання

en: Round
uk: Округлення

en: Field types
uk: Типи полів

en: Round 2
uk: Коло 2

en: Dark
uk: Темний

en: Icon style
uk: Стиль іконки

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: URL only
uk: Лише URL-адреса

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
uk: Додати rel="@rel"

en: Allow link text
uk: Дозволити текст посилання

en: Link icon, based on title
uk: Іконка посилання, на основі заголовку

en: Icon prefix class
uk: Клас префіксу іконки

en: Additional wrapper class
uk: Додатковий клас обгортки

en: Icon background color
uk: Колір тла іконки

en: Visually hide the title text
uk: Візуально приховувати текст заголовку

en: Override title with a generic link title
uk: Перевизначити заголовок стандартним заголовком посилання

en: Icon position to the title text
uk: Розташування іконки відносно заголовку

en: X-large
uk: XL

en: Xx-large
uk: XXL

en: Icon font size
uk: Розмір шрифту іконки

en: Module CSS: <em>@linkicon_load</em>. Wrapper: <em>@linkicon_wrapper_class</em>. Style: <em>@linkicon_style</em>. Bg: <em>@linkicon_color</em>.
uk: CSS модуля: <em>@linkicon_load</em>. Обгортка: <em>@linkicon_wrapper_class</em>. Стиль: <em>@linkicon_style</em>. Тло: <em>@linkicon_color</em>.

en: Size: <em>@linkicon_size</em>. No text: <em>@linkicon_no_text</em>. Tooltip: <em>@linkicon_tooltip</em>
uk: Розмір: <em>@linkicon_size</em>. Немає тексту: <em>@linkicon_no_text</em>. Підказка: <em>@linkicon_tooltip</em>

en: Use global title: <em>@linkicon_global_title</em>. <br>Icon position: <em>@linkicon_position</em>.
uk: Використовувати глобальний заголовок: <em>@linkicon_global_title</em>. <br>Розташування іконки: <em>@linkicon_position</em>.

en: Predefined
uk: Попередньо визначено

en: Allowed link type
uk: Дозволені типи посилань

en: Manage linkicon.
uk: Керувати linkicon.

en: Administer linkicon
uk: Адміністрування linkicon

en: Link icon format settings
uk: Налаштування формату іконки посилання

en: Linkicon settings
uk: Налаштування Linkicon

en: Prefix class: <em>@linkicon_prefix</em>.
uk: Клас префіксу: <em>@linkicon_prefix</em>.

en: Add the classes to the A tag
uk: Додати класи до теґу A

en: Add the classes to the A tag.
uk: Додати класи до теґу A.

en: Icon classes at A tag: <em>@linkicon_link</em>.
uk: Класи іконок у тегові A: <em>@linkicon_link</em>.
