Link Icon (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Medium
am: መካከለኛ
