Link Icon (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: - Select -
jv: - Pilih -
