Link Icon (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Blue
kk: Көк
