Link Icon (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Medium
sl: Srednja

en: Red
sl: Rdeča
